قوانین و شرایط استفاده

مقدمه

کاربر گرامی، با توجه به اینکه تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه مستر اوستا تابع قوانین مطروح در این بخش است، مطالعه آن پیش از استفاده از خدمات الزامی بوده و ثبت نام در این مجموعه به معنای پذیرش این شرایط و قبول کلیه قوانین از طرف شما می‌باشد.

قواعد عمومی

۱- تعاریف و اصطلاحات

در قرارداد حاضر الفاظ زیر دارای معانی مشروح هستند.

۱-۱ مستر اوستا : مجموعه نرم افزارهای مستر اوستا شامل اپلیکیشن مستر اوستا و متخصص مستر اوستا و کلیه نرم افزارهای وابسته به آن؛

۱-۲ کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه مستر اوستا ثبت نام نماید این فرد می‌تواند اعم از مشتری و متخصص باشد.

۱-۳ مشتری: کاربری که متقاضی خدمات مستر اوستا است؛

۱-۴ متخصص: عبارت است از کاربری که به‌عنوان متخصص در مستر اوستا ثبت نام کرده و پس از طی مراحل مصاحبه و دوره آموزشی، به‌طور‌ رسمی همکاری خود را با مستر اوستا آغاز کرده باشد.

۱-۵ سرویس هرگونه خدمتی که توسط متخصصان به مشتری ارائه گردد.

۱-۶ خدمات مستر اوستا : خدماتی که مستر اوستا در راستای ارتباط مشتری و متخصص ارائه می‌­دهد.

۱-۷ حساب کاربری: شامل صفحه شخصی، نام کاربری و سابقه فعالیت کاربر، که پس از ثبت نام در اپلیکیشن مستر اوستا در اختیار کاربر قرار می­‌گیرد.

۲- خدمات و سرویس‌ها

۲-۱ مستر اوستا مستقیماً هیچگونه سرویسی ارائه نمی‌نماید، بلکه تنها ایجاد کننده پل ارتباطی بین مشتری و متخصصان جهت تسهیل در ارائه و دریافت سرویس است. بدین معنا که متخصص میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن مخیر است و مشتری نیز پس از ارسال درخواست خدمت و مشخص شدن متخصص می‌‌تواند درخواست خود انصراف دهد. بدین‌وصف، هر سفارشی که در قالب مستر اوستا انجام می‌گردد ‌یک قرارداد مستقل مابین متخصص و مشتری بوده و خدمات مستر اوستا تنها زمینه‌ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و متخصص است.

۲-۲ مستر اوستا با پیگیری های مداوم و نظارت کامل بر نظرات مشتریان در خصوص خدمات ارائه شده، سعی در فراهم ساختن بستری شفاف و سرعت بخشیدن و تسهیل سفارش گذاری دارد. لیکن باید در نظر داشت، با توجه به نسبی بودن مفهوم کیفیت و مجزا بودن قرارداد مشتری با متخصص از توافقات مستر اوستا با کاربران، مستر اوستا هیچ‌گونه مسئولیتی- اعم از مدنی و کیفری- در قبال نوع و میزان کیفیت سرویس ارائه شده و وقایع و مشکلات احتمالی آتی آن، در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

۲-۳ خدمات مستر اوستا شامل ارائه سهولت سفارش گذاری، پیشنهاد متخصصان خوش نام، ایجاد امکان مقایسه قیمت های پیشنهادی و شفافیت قیمت خواهد‌ بود.

۲-۴ مستر اوستا همواره در تلاش برای بهبودبخشی به خدمات خود و جلب رضایت کاربران است. در همین راستا ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کند، یا محدودیت ها را کاهش یا افزایش دهد و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌ها را به‌طور کامل متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آورد. لذا ادامه استفاده ی کاربر از خدمات مستر اوستا به معنای پذیرش این تغییرات خواهد بود.

۳- امور مالی

۳-۱ دانلود، نصب و ثبت نام در نرم افزارهای مستر اوستا رایگان است و هزینه‌ای که محاسبه و از مشتری دریافت می‌‌ گردد، تنها مشتمل بر بهای سرویس ارائه‌ شده توسط متخصص می ­باشد. بدیهی است فراهم آوردن ملزومات این استفاده از جمله اینترنت مورد نیاز و سیستم­ های الکترونیکی هوشمند تماما به عهده کاربر خواهد بود.

۳-۲ محاسبه هزینه بر اساس فهرست­ بهای توافق شده مشتری و متخصص خواهد بود. بدین معنا که سفارش مشتری همراه با فهرست­ بهای قیمت­های پیشنهادی مستر اوستا که بر اساس عرف بازار محاسبه شده است، برای متخصص ارسال می‌گردد. متخصصین می‌توانند با توجه به شرایط خود این قیمت را کاهش یا افزایش داده و پیشنهاد قیمت خود را برای مشتری ارسال نماید. مشتری پس از مشاهده ۳ تا ۵ پیشنهاد قیمت، بسته به نوع سرویس و قیاس امتیاز متخصصین و قیمت ­ها، از بین این متخصصان انتخاب نماید. پس از انتخاب مشتری فهرست­ بهای پیشنهادی متخصص قطعی شده و محاسبات بر اساس آن صورت خواهد پذیرفت. در این حا لت، مشتری و و متخصص، حق هرگونه اعمال تغییر و اعتراض در این خصوص، ولو به استناد خیارات را از خود سلب و اسقاط می‌‌نماید. لازم به ذکر است، قطعی بودن قیمت ها منوط به نهایی شدن سفارش و انتخاب متخصص مورد نظر درنرم افزار مستر اوستا است. در صورتی که مراحل سفارش طی شده اما نهایی کردن آن معلق بماند سفارش قابل انجام و پیگیری نخواهد بود.

۳-۳ پس از انجام هر سرویس متخصص ملزم به تنظیم فاکتور بر اساس فهرست بهای توافق شده در سفارش می باشد. لذا مشتری تنها موظف به پرداخت اجرت فاکتور شده بوده و کلیه پرداخت های خارج از چهارچوب فاکتور از جمله انعام و غیره اختیاری بوده از حمایت مستر اوستا خارج است. لازم به ذکر است هزینه کالاهای مصرفی خریداری شده برای ارائه سرویس توسط متخصص، باید به طور جداگانه و مطابق با فاکتور پرداخت گردد.

۳-۴ در صورت اشتباه مشتری در ارائه اطلاعات هنگام سفارش گذاری، سرویس دهنده می پذیرد که قبل از انجام خدمت ابتدا این موضوع را یه مشتری متذکر گردد و از درخواست مابه التفاوت جداگانه از مشتری بدون هماهنگی جداً خودداری نماید. در این حالت، هر یک از مشتری و متخصص قادر به رد درخواست بوده در این حالت مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه ی ایاب و ذهاب خواهد بود.

تبصره: اگر متخصص بدون اطلاع به مستر اوستا یا مشتری اقدام به ارائه سرویس با هزینه ی بالاتر نماید، اماره بر رضایت وی بر توافق سابق داشته، حق دریافت هرگونه مابه التفاوت را از خود سلب می نماید.

۴- مالکیت معنوی

۴-۱ کلیه حقوق معنوی نرمافزارهای مستر اوستا ، موارد وابسته به آن و هر آنچه بدان ملحق می گردد، مانند نام، علامت تجاری، خدمات ارائه‌شده تحت این نام و سایر موارد از جمله مالکیت فکری و معنوی آن متعلق به شرکت ………… بوده و هر گونه سوء استفاده از هر یک از موارد فوق قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت. لذا کاربران در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن بوده، تنها مجاز به استفاده‌ی محدود، غیرانحصاری و غیر قابل انتقال از خدمات مستر اوستا هستند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای مستر اوستا یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و … را به آن‌ها اعطا نماید.

۴-۲ کاربران نمی‌‌توانند نرم‌افزارهای مستر اوستا را تغییر دهند و یا آن را بازتولید، مشابه سازی یا بازنویسی کنند یا از جزء یا کل آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه یا غیر مشابه استفاده نمایند.

۴-۳ دانلود نرم افزارهای مستر اوستا رایگان است. لذا هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق اجاره، فروش و به طور کلی انتقال نرم‌افزارهای مستر اوستا و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهد داشت. کاربران می توانند هر گونه اقدام خلاف این بند را به شرکت گزارش نموده تا در اسرع وقت با متخلف برخورد قانونی صورت گیرد. لازم به ذکر است خسارات ناشی از این تخلف به عهده ی شخص خاطی خواهد بود و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

۴-۴ اقدام کاربر برای دسترسی به هر یک از سرویس‌‌ها و برنامه‌ها و شبکه ها‌ی مرتبط با سرورها، همچنین استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون برای دسترسی به کد سطح بالا یا زبان ماشین یا تلاش در راستای آن غیر مجاز بوده و تخلف محسوب می گردد و مستر اوستا مجاز به پیگیری های قانونی و برخورد با شخص خاطی خواهد بود.

۴-۵ تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در مستر اوستا جزو اموال شرکت محسوب شده و استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات مستر اوستا توسط کاربران و یا هر شخص حقیقی و حقوقی غیر کاربر ممنوع بوده، مستر اوستا مجاز به جلوگیری از این اقدام و برخورد قانونی در این خصوص خواهد بود.

۴-۶ کپی‌برداری از اطلاعات متخصصین و یا مشتریان، محتوی، طراحی و تصاویر به کار رفته در نرم افزارهای مستر اوستا ، چه به شکل دستی و یا خودکار، ممنوع می باشد.

۵- شرایط استفاده کاربران از مستر اوستا 

۵-۱ کاربر باید دارای اهلیت باشد. لذا داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی کاربر، به عنوان اماره قانونی، برای استفاده از مستر اوستا شرط است.

۵-۲ در کلیه­‌ی مراحل استفاده از مستر اوستا ، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

۵-۳ کاربر می‌پذیرد تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط شرکت در تارنمای مستر اوستا به‌روزرسانی می‌گردد و یا از طریق پیامک، رایانامه، نرم‌افزارهای مستر اوستا و یا هر شیوه‌ی متعارف دیگر در خصوص استفاده از خدمات مستر اوستا و شرایط آن ارسال‌‌ می‌گردد را مطالعه نماید. لذا هرگونه استفاده از مستر اوستا به منزله‌ی اطلاع کامل و موافقت با موارد مذکور خواهد بود.

۵-۴ کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون دلیل، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات مستر اوستا گردد.

۶- حساب کاربری

۶-۱ استفاده از مجموعه مستر اوستا منوط به داشتن حساب کاربری است. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است. در خصوص اشخاص حقوقی، فرد افتتاح‌کننده حساب کاربری، باید نماینده قانونی شرکت باشد.

۶-۲ کاربر می پذیرد اطلاعات درخواست شده توسط مستر اوستا را به طور صحیح و دقیق ارئه نماید و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات در اسرع وقت نسبت به بروز‌رسانی آنها اقدام نماید. مسئولیت عدم تطابق اطلاعات مندرج با واقع و .کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر خواهد بود.

۶-۳ هر کاربر با ثبت‌نام در مستر اوستا و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام داده پیام‌‌های صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

۶-۴ مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی صاحب حساب کاربری است، در نتیجه کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار شخص دیگری قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. به علاوه ضروری است که در راستای ممانعت از سوء استفاده غیر، در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد.

تبصره: در صورت ظن به دسترسی اشخاص ثالث به حساب کاربری، کاربر موظف برای انجام پیگیری‌های بیشتر شرکت را مطلع سازد.

تبصره: شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد، نخواهد داشت.

۶-۵ مستر اوستا مجاز است در صورت صلاح‌دید پیش از استفاده کاربر از حساب کاربری برای اطمینان از صحت اطلاعات، کاربران را احراز هویت نماید.

۶-۶ حساب کاربری باید بر اساس قوانین حاکم، قرارداد حاضر، در راستای اهداف قانونی و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری مجموعه مستر اوستا و شرکت به کار گرفته شود. لذا کاربر متعهد می‌گردد که تحت هیچ شرایطی مرتکب رفتاری نشود که اعتبار تارنما و نرم‌افزارهای مستر اوستا را خدشه‌‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز خسارات بدنی، جانی یا مالی به خود، مستر اوستا و یا ثالث و در نتیجه حیثیت مستر اوستا ، گردد به‌ عهده‌ی کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

تبصره: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در استفاده از حساب کاربری، اعم از تخطی از مفاد قرارداد حاضر و یا سایر قوانین موضوعه و یا نقض حقوق ثالث، علاوه بر انسداد حساب، کلیه اعتبار موجود در حساب کاربری وی به عنوان وجه التزام توسط مستر اوستا ضبط شده و کاربر حق هر گونه اعتراض را در این خصوص از خود سلب می‌نماید. موارد فوق مستر اوستا را از اقدام به پیگیری‌های قانونی لازم برای مقابله با فرد متخطی محروم نخواهد ساخت.

۶-۷ مستر اوستا از طرف کاربر وکالت دارد تا در صورت صلاحدید، حساب‌های کاربری که در مدت طولانی غیرفعال بوده و یا تایید نشده‌اند را لغو نماید.

۶-۸ در راستای اطلاع رسانی اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از جمله تخفیف‌ها، مستر اوستا اقدام به ارسال رایانامه و یا پیامک برای اعضا مستر اوستا می‌نماید. در صورتی که کاربر تمایلی به دریافت این پیام‌ها و یا رایانامه‌ها نداشته باشند قادر به لغو این موارد خواهد بود.

تبصره: با توجه به اینکه اطلاع رسانی در خصوص خدمات از درگاه‌های مذکور صورت می‌پذیرد و نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، در صورت لغو این سرویس‌ها، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض در این مورد را از خود سلب می‌نماید.

۶-۹ در صورتی که کاربر مایل به بستن حساب کاربری خود در مستر اوستا باشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف مستر اوستا مسدود خواهد گردید. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در مستر اوستا باقی خواهد ماند.

۷- تخفیف

۷-۱ در مواقع خاص مستر اوستا برای رضایت بیشتر و رفاه حال کاربران طرح‌های تشویقی و تخفیف‌های متفاوتی در نظر می-گیرد. با این وجود ضروری است کاربر شرایط استفاده از هر تخفیف و یا طرح‌های تشویقی را به صورت مجزا مطالعه کرده و تاریخ انقضای هر تخفیف را بررسی نماید. در صورت کوتاهی و اشتباه کاربر در استفاده از طرح های تخفیفی مستر اوستا مسئول نخواهد بود.

۷-۲ تا زمانی که تخفیف مذکور به طور صحیح و کامل اعمال نشده باشد، انقضا و تغییر آن از طرف مستر اوستا ممکن می باشد.

۷-۳ کاربر می‌‌پذیرد که بسته‌های تشویقی اختصاصی، برای استفاده‌ی شخصی وی در نظرگرفته شده و به همین دلیل می‌‌بایست از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید. به علاوه اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی غیرقابل تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از شرکت مطالبه نماید.

۸- اطلاعات

۸-۱ با توجه به ماهیت خدمات مستر اوستا ، کاربر می‌پذیرد که اطلاعات لازم از جمله آدرس و شماره تماس معتبر و سایر اطلاعاتی که برای تکمیل ارائه خدمات ضروری باشد را، با علم به این موضوع که برخی از این اطلاعات در اختیار متخصص و یا مشتری مخاطب سفارش قرار خواهد گرفت، با رضایت کامل در اختیار مستر اوستا قرار دهد.

۸-۲ کاربر می‌پذیرد که پس از اتمام خدمت از اطلاعاتی که در نتیجه‌ی استفاده از خدمات مستر اوستا کسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره‌ی این اطلاعات به هر شکل اجتناب نماید. هر گونه استفاده مستقیم یا غیر مستقیم از اطلاعات مذکور که از محدوده اهداف و خدمات مستر اوستا خارج باشد، تخطی محسوب شده مسئولیت آن تماما به عهده-ی فرد خاطی بود است و حق پیگیری از طریق پلیس فتا و سایر مراجع قضایی ذی صلاح را برای مستر اوستا ایجاد می کند.

۹- ثبت سفارش

۹-۱ برای استفاده از خدمات مستر اوستا ، مشتری باید در اپلیکشن مشتری ثبت نام کرده و سفارش خود را نهایی نماید. در صورتی که نهایی شدن سفارش معلق بماند، سفارش به مستر اوستا ابلاغ نشده و مستر اوستا قادر به انجام خدمت نخواهد بود.

۹-۲ هر سفارش مشتری در قالب یک مناقصه کوچک درآمده و مشتری باید برای نهایی کردن سفارش خود از میان ۳ ای ۵ پیشنهاد خود، یکی از متخصصان را برگزیند.

۹-۳ مشتری موظف است کلیه‌ی اطلاعات خاص، از جمله خرابی بخشی از کالایی که خدمت بر آن صورت می پذیرد، عتیقه بودن و یا هر توضیحی که ممکن است در تصمیم متخصص برای قبول یا رد خدمت تاثیر گذار باشد را در بخش توضیحات ذکر نماید. توافق شفاهی مشتری با متخصص به هیچ وجه قابل پیگیری توسط مستر اوستا نخواهد بود.

تبصره: در صورتی که مشتری در خصوص بیان این موارد کوتاهی نماید کلیه‌ی خسارات احتمالی از جمله هزینه ای که متخصص برای کارشناسی متحمل خواهد شد به عهده وی خواهد بود.

۹-۴ پس از توافقات نهایی مشتری موظف است در زمان مقرر در محل بیان شده (نشانی‌ که در درخواست سرویس ثبت شده ‌است) حضور یابد، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود هزینه ایاب و ذهاب متخصص به اضافه دویست هزار ریال تا دو میلیون ریال جریمه را از اعتبار وی کسر یا از نام‌برده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مشتری موصوف نخواهد بود.

۹-۵ مشتری موظف است هزینه‌ی سرویس را به یکی از روش های مذکور در اپلیکیشن مستر اوستا ، و با در نظر گرفتن کلیه مقرراتی که در بخش مالی و تخفیف آورده شده است، پرداخت نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت کاربران می توانند با پشیبانی مستر اوستا تماس بگیرند.

۹-۶ در صورت لغو سفارش پس از منقضی شدن فرصت لغو، در صورت انجام شدن بخشی از سفارش از جمله ارسال متخصص و غیره و یا ایجاد هزینه‌ی فرصت برای متخصص مانند رزرو خدمت در زمان اوج سفارشات، هزینه‌ی خدمت انجام شده و خسارات مربوط به هزینه‌ی فرصت در حد متعارف در حمایت از متخصص از مشتری اخذ خواهد شد.

تبصره: لغو سفارش و استرداد هزینه ها پس از خدمت رسانی ممکن نبوده و مشتری موظف به پرداخت هزینه ها می باشد.

۹-۷ ثبت سوال، نظر و یا پیشنهادات مشتریان در خصوص خدمات ارائه شده امکان پذیر است. لیکن باید در نظر داشت که نظرات مذکور در هر صفحه باید تنها در قالب سوال و یا نقد و بررسی همان متخصص و یا سرویس ارائه شده توسط وی باشد. در این باب رعایت کامل ادب و نزاکت، شئونات اسلامی و عرف جامعه الزامی است. لذا مستر اوستا محق است ضمن حفظ محتوای اصلی، کلیه‌ی نظرات غیر مرتبط به خدمات از جمله تبلیغ له یا علیه دیگر متخصص ها، تبلیغ سایر فعالیت‌ها، اطلاعات و درخواست‌های شخصی و نظراتی که با اخلاق حسنه و شئونات اسلامی و قوانین موضوعه و قرارداد حاضر در تضاد باشند را حذف نماید. تبصره: مستر اوستا هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در خصوص سرویس‌ها ندارد. نمایش نظرات کاربران در به هیچ وجه به معنی تایید فنی مستر اوستا درباره محتویات نظر نیست.

۹-۸ با توجه به ماهیت سرویس ها، پس از گذر زمان طولانی از انجام سرویس، امکان کارشناسی و راستی آزمایی در خصوص دعاوی از بین خواهد رفت، لذا مشتری متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکلات احتمالی این موارد را حد اکثر طی دو هفته تقویمی به مستر اوستا اطلاع دهد. عدم توجه به این موضوع به معنای رضایت مشتری و اسقاط کلیه دعاوی آتی وی در این خصوص خواهد بود.

قواعد اختصاصی

۱۰- آزمایشگاه همراه

۱۰-۱ سرویس های ارائه شده در حوزه آزمایشگاهی، تنها توسط آزمایشگاه های دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت انجام می پذیرد و مستر اوستا تنها تسهیل کننده دسترسی کاربران به آزمایشگاه است. مستر اوستا در هیچ یک از مراحل پزشکی ورود نکرده و تمامی مراحل توسط آزمایشگاه، بر اساس دستورالعمل های قانونی انجام خواهد پذیرفت.

۱۰-۲ خدمات آزمایشگاهی ارائه شده در مستر اوستا صرفا جهت ایجاد سهولت برای کاربران بوده و به هیچ وجه جنبه تبلیغاتی ندارد. نظرات کاربران پیشین در این خدمت صرفا نقل کننده تجربیات کاربران آزمایشگاه می باشد که نمایش آن به معنای تایید این نظرات توسط مجموعه نمی باشد. لازم به ذکر است، هرگونه درجه بندی و تایید آزمایشگاه ها امری تخصصی بوده و مستر اوستا به هیچ عنوان در این حیطه ورود نخواهد نمود. لذا کاربر با استفاده از خدمات این مجموعه اقرار می دارد که این بند را مطالعه نموده و نسبت به این امر آگاهی کامل دارد.

۱۰-۳ کاربر می پذیرد که در روند انجام آزمایش کلیه قوانین حاکم بر این فرایند علی الخصوص قوانین مربوط به بیمه را رعایت نماید. لذا در هنگام ثبت سفارش تطابق هویت کاربر با نسخه و درفترچه بیمه الزامی بوده و در صورت عدم تطابق، نمونه گیر مجاز خواهد بود از انجام نمونه گیری خود داری نموده و پس از اخذ هزینه ایاب و ذهاب، محل را ترک نماید.

۱۰-۴ نمونه گیر موظف به احراز هویت کاربر و تطابق هویت با دفترچه ارائه شده می باشد، لذا هر گونه تخلف از این بند صرفا به عهده کاربر و نمونه گیر خواهد بود.

۱۱- خدمات سلامت و زیبایی

۱۱-۱ سرویس سلامت و زیبایی ارائه شده در این مجموعه، در قالب قوانین جمهوری اسلامی بوه و با توجه به ماهیت فعالیت، خدمات دارای دسته بندی ویژه بانوان و آقایان می باشد و سفارش گذاری برای هر خدمت تنها با در نظر گرفتن این موضوع امکان پذیر است. لذا کاربر اقرار می نماید که با ایجاد سفارش در مستر اوستا این بند را به طور کامل مطالعه نموده و نسبت به این امر آگاهی کامل دارد.

۱۱-۲ با توجه به ماهیت این سرویس، برای حفظ هر چه بیشتر مشتریان و متخصصان، ارائه کد ملی مشتری و تعیین جنسیت در هنگام ثبت سفارش الزامی است. لازم به ذکر است اطلاعات شما نزد این مجموعه محفوظ بوده و در اختیار متخصص و افراد ثالث قرار نخواهد گرفت.

۱۱-۳ عدم رعایت مقررات این سرویس، به معنای تخلف بوده و مشتری و متخصص خاطی، از سیستم منفک خواهند گردید. این امر نافی حق شرکت مبنی بر سایر پیگیر ی های قانونی نخواهد بود.

۱۲- حقوق و تعهدات شرکت

۱۲-۱ مستر اوستا متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی در کلیه­ ی فعالیت­های خود خواهد بود.

۱۲-۲ شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی سرویس پر سرعت و باکیفیت است و در این راستا با به‌روزرسانی مداوم تارنما و نرم‌افزارها، متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا می بخشد.

۱۲-۳ شرکت نهایت سعی خود را در خصوص ارتقای کیفیت و سرعت خدمات مستر اوستا خواهد نمود. لیکن عواملی چند از جمله سرعت اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند مورد استفاده کاربر بر کیفیت خدمات مستر اوستا تاثیر مستقیم دارد. لذا برای استفاده ایده­ آل از خدمات مذکور، بهتر است از مرورگرهای به روز شده و اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند با سرعت متعارف استفاده نمایید.

تبصره: شرکت نمی‌‌تواند اجرا شدن اپلیکیشن مستر اوستا را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

۱۲-۴ شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات مستر اوستا در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به‌شرح زیر است:
الف- اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام، درخواست خدمت و … در اختیار شرکت قرار می‌‌دهد.
ب- اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات مستر اوستا در این برنامه ذخیره می‌‌شود؛ از جمله موقعیت مکانی محل درخواست خدمت، هزینه‌ی خدمت، تراکنش‌های مالی صورت‌گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات مستر اوستا و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات مستر اوستا استفاده می‌‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و امثال آن.

۱۲-۵ در راستای ایجاد بستر شفاف برای کاربر،ممکن است شرکت به کاربران اجازه ‌‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای مستر اوستا منتشر کنند. محتوای تولیدشده – و نه کپی‌شده – توسط کاربران به‌شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد. اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای مستر اوستا اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیرقابل‌رجوع و قابل انتقال به شرکت واگذار می‌‌کند.

۱۲-۶ شرکت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره ‌شده در اپلیکشین مستر اوستا را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات مستر اوستا استفاده نماید.

۱۲-۷ مستر اوستا کلیه اطلاعات فنی را که کاربران مشاهده می­کنند ردیابی می­کند تا به این ترتیب، قادر به تعیین محبوبیت خدمات و بالا بردن کیفیت خدمات مستر اوستا باشد. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۲-۸ شرکت متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را در همین صفحه به روز رسانی نماید.

۱۲-۹ مستر اوستا متعهد می­گردد پیش از توقف ارائه خدمات، کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری را پردازش و نهایی نماید. حق قطع ارائه کلیه و یا بخشی خدمات بدون اطلاع قبلی، برای مستر اوستا محفوظ است.

۱۲-۱۰ شرکت متعهد می­گردد کلیه­ی نظرات و سوالاتی که با توجه به مفاد این قرارداد ثبت شده باشد را، فارق از بار مثبت و یا منفی آن، بررسی و منتشر نماید.

۱۲-۱۱ شرکت متعهد می­گردد به مشکلات احتمالی اعلام شده توسط کاربران در خصوص سفارشات و پرداخت ها در اسرع وقت رسیدگی نموده و سعی بر رفع مشکلات مذکور نماید.

تبصره: اعلام مشکلات مذکور تنها توسط کاربر و با همان نام کاربری که سفارش صورت گرفته است، ممکن خواهد بود. در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد استرداد با احراز هویت کاربر و تطابق آن با شماره حساب و یا کارت واریزی صورت خواهد پذیرفت.

‌۱۲-۱۲ هدف اصلی مستر اوستا جلب رضایت مشتری است. لیکن در بعضی مواقع در راستای ارائه خدمات ممکن است به دلیل اتفاقات غیر مترقبه و خارج از اختیار مستر اوستا ، از جمله شرایط اضطراری و فورس ماژور، قطع سراسری شبکه­‌های ارتباطی، قطع برق، بسته شدن مسیر و …. در ارائه خدمات اخلال ایجاد شده و یا سفارشات ثبت شده لغو گردد. در این حالت تمام تلاش مستر اوستا به جایگزینی متخصص مربوطه با متخصص­ای مشابه خواهد بود. در غیر این صورت هزینه های پرداختی توسط مشتری تمام و کمال عودت خواهد شد.

۱۲-۱۳ مستر اوستا حق عدم سرویس‌دهی به کاربران را برای خود محفوظ می دارد.

۱۲-۱۴ مستر اوستا مختار است هر گونه محتوایی که کاربران به تارنما یا اپلیکیشن­ها ارسال می‌کنند را به هر نحو که صلاح می‌داند برای توسعه و تبلیغ خدمات خود استفاده نماید.

۱۳ حل اختلاف

۱۳-۱ مشتری و متخصص می پذیرند که در صورت بروز هرگونه مشکل در نهایت آرامش و به دور از هرگونه تشنج مشکل مربوطه را با صلح و سازش و از طریق مذاکره حل نمایند. در صورتی که رفع مشکل از این طریق امکان پذیر نبود هر یک از طرفین می توانند شکایت خود را به مستر اوستا ابلاغ نماید. در این حالت مستر اوستا با توجه به مستندات، نظر کارشناس و با در نظر گرفتن قوانین، رأی صادر می‌نماید.

تبصره: مشتری و متخصص می پذیرند رای مستر اوستا در این خصوص نهایی بوده و برای طرفین الزام آور است.

۱۳-۲ در صورت بروز اختلاف بین کاربران و مستر اوستا ، طرفین تلاش خواهند کرد اختلاف را به صورت مسالمت‌آمیز حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف به هیئت داوری مرضی الطرفین ارجاع داده خواهد شد.

۱۳-۳ کلیه قوانین حاکم در نظام جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود.

۱۳-۴ این مقررات بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و مستر اوستا حاکم بوده و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی کاربر را در این خصوص بلا اعتبار می‌سازد.

۱۳-۵ استفاده از تارنما و اپلیکیشن مستر اوستا و طی کردن مراحل ثبت سفارش، به منزله‌ی مطالعه، آگاهی کامل و قبول تمامی شرایط و مقررات ذیل است. صرف استفاده کاربر از خدمات مستر اوستا و ثبت سفارش مجدد، در حکم اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول تغییرات تلقی می‌‌گردد. لذا ضروری است پیش از استفاده از مستر اوستا ، این موارد را به‌دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله امضای الکترونیک بوده و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

۱۳-۶ در صورتی که کاربر با مشخصات هویتی معین هم‌زمان به‌عنوان «مشتری» برای یک سرویس درخواست ارسال و همان فرد این درخواست را به‌عنوان «متخصص» قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده و شرکت را مجاز می‌سازد که چهار برابر هزینه‌ی سرویس انجام‌شده را از اعتبار متقلب وصول نماید. در شرایطی که این مبلغ تکافوی جبران خسارت وارده را نکند، شرکت مجاز خواهد بود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق شرکت برای انسداد حساب کاربری مذکور و سایر پیگیری‌های قانونی نخواهد بود. همچنین است در صورتی که وابستگان فرد اقدام به اعمال مشابه نمایند و یا کاربران به هر شکل نسبت به شرکت اِعمال حیله و تقلب نمایند و بدین‌وسیله موجبات ضرر شرکت را فراهم آورند.

ارسال یک پیام